240314_Luu_1720_kopia.jpg

Recenzje ekspertów

Zdrowie dzieci jest naszym priorytetem, ale nie musicie wierzyć nam na słowo - posłuchajcie, co mają do powiedzenia specjaliści! Eksperci w dziedzinie pediatrii, ortodoncji i rozwoju dziecka wypowiedzieli się na temat naszego rewolucyjnego, pierwszego na świecie smoczka pozycjonującego LUU, a ich opinie są jednoznaczne - to game changer w opiece nad najmłodszymi!

Sprawdźcie, co jeszcze mają do powiedzenia eksperci i dlaczego smoczek LUU zyskał ich pełne zaufanie i rekomendację!

Neurologopeda

Patrycja Ciechowicz

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie - studia podyplomowe z zakresu neurologopedia. Posiada także dyplomy Uniwersytetu Gdańskiego; oligofrenopedagogiki oraz pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Od ponad 15 lat prowadzi prywatną praktykę, wcześniej logopeda w Zespole Szkół Specjalnych w Sopocie gdzie specjalizowała się w terapii dzieci niemówiących, dzieci z autyzmem, afagią czy dysfagią.

Wspólpracuje z Uniwersytetem Gdańskim prowadząc zajęcia praktyczne dla studentów Oligofrenologopedii. Od wielu lat jest konsultantką z zakresu neurologopedii Sopockiego Przedszkola Niepublicznego Agnieszki Arendt (Hestia). Rozpoczęła także współpracę z ośrodkiem Zaufaj Położnej w Gdyni.

Specjalizuje się w pracy z niemowlętami. Diagnozuje, ocenia i wspiera rozwój funkcji oralnych noworodków i niemowląt, ocenia wędzidełka przygotowuje i prowadzi terapię wokół zabiegów frenotomii i frenuloplastyki wędzidełka języka.

W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do diagnozy i terapii neurologopedyczrnej. Stale współpracuje z gastrologami, neurologami, pediatrami, laryngologami fizjoterapeutami, osteopatami, doradcami laktacyjnymi, psychologami, aby jak najtrafniej wspierać niemowlęta i ich rodziców w trudnym procesie karmienia piersią, butelką czy też rozszerzaniu diety. Diagnozuje proces rozwoju mowy i komunikacji z zachowaniem całościowego spojrzenia na dziecko i jego osobliwości rozwojowe.

Położna, certyfikowany doradca laktacyjny

Paulina Kowalewska

Ukończywszy Gdański Uniwersytet Medyczny, Paulina Kowalewska z pasją oddaje się swojej pracy jako dyplomowany magister położnictwa. Od ponad sześciu lat praktykuje w Klinice Położnictwa, dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem zdobytym w Szpitalu Klinicznym. Zaangażowana w projekt "Zaufaj Położnej", Paulina poprzez szkoły rodzenia i konsultacje laktacyjne zapewnia wsparcie osobom oczekującym dziecka oraz młodym rodzicom, ucząc zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Jej misją jest nie tylko profesjonalna opieka nad matką i dzieckiem, ale również edukacja za pośrednictwem mediów społecznościowych i bloga, spiesząc z pomocą wszystkim potrzebującym.

Ortodontka

Izabela Sidor

Dr n. med. Izabela Sidor, tytuł Master of Science in Orthodontics zdobyła na prestiżowej uczelni Danube Private University w Krems w Austrii. Dr n. med. Izabela Sidor jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego białostockiego Uniwersytetu Medycznego. W 2023 roku obroniła dysertację doktorską poświęconą tematyce wskaźników przebudowy tkanki kostnej, uzyskując stopień doktora nauk medycznych. Jest także aktywną uczestniczką szkoleń zarówno w Polsce, jak i zagranicą, co pozwala jej na bieżąco śledzić i implementować najnowsze technologie i metody leczenia w praktyce ortodontycznej. Jest cenioną specjalistką, która łączy teoretyczną wiedzę z praktycznym podejściem, oferując kompleksową opiekę swoim pacjentom w każdym wieku.

Ortodonta

Leszek Cwalina

Dr n. med. Leszek Cwalina to renomowany ekspert w dziedzinie ortodoncji, którego życiorys akademicki i zawodowy zaczyna się w 1990 roku po ukończeniu studiów na Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiadając stopień doktora nauk medycznych i dwie specjalizacje - w dziedzinie stomatologii zachowawczej i ortodoncji - przez dekadę był związany z Akademią jako nauczyciel akademicki w Zakładzie Ortodoncji. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, na które składają się praca kliniczna oraz nieustanne doskonalenie swoich umiejętności zarówno w Polsce, jak i za granicą, dr n. med. Leszek Cwalina oferuje swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jego podejście, oparte na innowacyjnych rozwiązaniach i szczególnym nacisku na dokładność diagnozy, przynosi znakomite efekty w leczeniu ortodontycznym zarówno u dzieci, jak i dorosłych.